3D skenování

V naší ordinaci nabízíme 3D skenování, neboli CBCT. Jedná se o rentgenové vyšetření, které zobrazí celou ústní dutinu a v případě nutnosti i okolní tkáně i s nejmenšími detaily v přehledném 3D snímku. 

Toto vyšetření je velmi nápomocno při většině stomatologických zákroků a v mnoha případech i výrazně ovlivňuje kvalitu dosaženého výsledku. 

Naše ordinace se pyšní moderním přístrojem nejnovější generace VATECH Green X, který patří k nejlepším na trhu. Nejedná se ovšem pouze o vysokou kvalitu zobrazení, ale zejména výrazně nižší radiační zatížení pacienta, které je nižší až o 70% oproti jiným přístrojům. Našim pacientům proto můžeme, nabídnout nejlepší možné vyšetření, a to bez vystavení se zbytečnému ozáření, protože i při zhotovení plnohodnotného 3D snímku naším přístrojem nové generace je absorbovaná dávka záření zpravidla nižší, či maximálně srovnatelná jako u standartního RTG snímku, který nabízí většina konvenčních přístrojů.

Při volných kapacitních možnostech nabízíme i zhotovení CBCT externím specialistům, či jiným zubním ordinacím. (Prosíme o předchozí telefonickou domluvu.)